Skup Aut

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać darmową wycenę:

Pojazd:
Uszkodzony:   TAK NIE
Miasto
Telefon

Zadzwoń: 511 913 069

 
+

Witamy w firmie Skup Aut Car

Nasza firma prowadzi skup samochodów na terenie całej Polski, więc jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się wykupem używanych oraz uszkodzonych pojazdów, oferując przy tym atrakcyjne ceny - nie mogli Państwo lepiej trafić. Pragniemy również dodać, iż nie stawiamy sobie ani naszym klientom jakichkolwiek ograniczeń – skup aut to nasza największa pasja i branża, w której działamy już od ponad 2 lat, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować skup każdego rodzaju i marki auta, niezależnie od jego stanu technicznego i wizualnego. Zapewniamy, że żaden inny autoskup nie zaoferuje Państwu tak atrakcyjnych warunków kupna-sprzedaży! Jeżeli trudno Państwu w to uwierzyć – wystarczy jeden telefon i rozmowa z naszym pracownikiem, a wszelkie niepewności natychmiast się rozwieją.

+

Sprzedać auto to nie bułka z masłem

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż skup aut nie jest przedsięwzięciem prostym, jako, że wymaga znacznej wiedzy na temat rynku, umiejętności dokonania szybkiej wyceny oraz podyktowania ceny, która zadowoli zarówno klienta jak i przyszłego posiadacza używanego lub uszkodzonego samochodu. Autoskup, który prowadzimy działa nieprzerwanie od dwóch lat, skupując dosłownie wszystkie marki i modele samochodów, a więc – bazując na naszym doświadczeniu i opiniach dziesiątek zadowolonych klientów – uważamy, że jesteśmy w stanie zainteresować swoją ofertą również Państwa. Skup samochodów z naszą firmą to sama przyjemność, głównie z uwagi na fakt, iż klient jest w pełni świadomy, iż znajduje się w dobrych rękach. Jesteśmy bowiem jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży, do czego przyczyniły się głównie uczciwość wobec klientów, dyktowanie konkurencyjnych cen oraz doświadczenie naszych pracowników w efektywnym finalizowaniu transakcji i załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności.

+

Szybka decyzja, szybki odbiór

Skup samochodów przeprowadzany jest przez profesjonalistów – bo bez wahania tak nazwać możemy naszych pracowników. Przy pomocy specjalnie dostosowanych do tego celu pojazdów są oni bowiem w stanie przetransportować auto z miejsca postoju do naszej siedziby. Co więcej, dopełnią oni wszelkich formalności związanych z odbiorem auta i przekazaniem własności. W ciągu kilku chwil pozbędą się Państwo ciążącego problemu, a to wszystko bez konieczności planowania żmudnej podróży do miejsca, gdzie mieści się nasza siedziba. Skup aut z naszą firmą to transakcje przeprowadzane szybko, sprawnie, i gwarantujące zadowolenie obydwu stron zainteresowanych. Dla nas nieistotne jest, czy pojazd jest w pełni sprawny, czy też uległ poważnym uszkodzeniom – z przyjemnością odbierzemy go, oferując cenę, która bezsprzecznie Państwa zadowoli i pozwoli na planowanie kolejnych wydatków – kto wie, może związanych ze światem motoryzacji?

+

Dołącz do grona zadowolonych

Jak sami Państwo widzą, nasza firma zapewnia kompleksową obsługę klientów posiadających auta używane lub uszkodzone. Dzięki współpracy z pośrednikami w Niemczech skup aut przebiega szybko i sprawnie, głównie z uwagi na fakt, iż jesteśmy niemal natychmiast w stanie znaleźć osoby zainteresowane kupnem części lub całości Państwa pojazdu. Autoskup który prowadzimy opiera się na wielobranżowości, innowacyjnym podejściu do tematu oraz zatrudnieniu doświadczonych specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie dać gwarancję, iż zarówno skup samochodów jak i kasacja pojazdów odbędą się na najwyższym możliwym poziomie, zdejmując z Państwa barków problem, jaki niejednokrotnie stanowi auto, którego stan pozostawia wiele do życzenia. Z przyjemnością jednak uwolnimy Państwa od tych kłopotów – wystarczy skontaktować się z nami pod numerem 511 913 069, a czarne chmury nad głową znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki!

Miałeś wypadek z OC? Wyciągniemy dla Ciebie dodatkowe pieniądze

Ostatnio Kupione - Ostatnie przysłane oferty

Vehicle
5000 sugerowana cena
Pojazd Peugeot 307 sw
Id 3382
Miasto Chrząstawa Mała
Kraj Polska
Sugerowana Cena 5000
Kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wycenę Twojego samochodu.
Nowa Wycena
Vehicle
6000 sugerowana cena
Pojazd ford mondeo
Id 3381
Miasto chełmno
Kraj Polska
Sugerowana Cena 6000
Kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wycenę Twojego samochodu.
Nowa Wycena
Vehicle
8600 sugerowana cena
Pojazd SEAT LEON II
Id 3380
Miasto Jędrzejów
Kraj Polska
Sugerowana Cena 8600
Kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wycenę Twojego samochodu.
Nowa Wycena
Vehicle
16000pln sugerowana cena
Pojazd Jeep, Liberty
Id 3379
Miasto Leipzig, Hallesche str.
Kraj Polska
Sugerowana Cena 16000pln
Kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wycenę Twojego samochodu.
Nowa Wycena
Vehicle
3500 sugerowana cena
Pojazd Hyundai Santa Fe 2,4 benzyna
Id 3378
Miasto Gorzów Wlkp, Kirkora 8
Kraj Polska
Sugerowana Cena 3500
Kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wycenę Twojego samochodu.
Nowa Wycena
Vehicle
1200 sugerowana cena
Pojazd Ford Mondeo, mk II
Id 3377
Miasto Osiek nad Notecią
Kraj Polska
Sugerowana Cena 1200
Kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wycenę Twojego samochodu.
Nowa Wycena

Dojazd Cała Polska

 
Info Img

Zakup z odbiorem w Całej Polsce

Ponosimy koszty transportu samochodu do naszej firmy.

Skup pojazdów nie musi być drogą przez mękę, a stać się może przyjemnością, zwłaszcza gdy obydwie strony dokładnie wiedzą, czego oczekują i jak wyglądać powinna przeprowadzona transakcja.

Zamów darmową wycenę mojego pojazdu

Ekspresowy Skup Aut

Formalności i załadunek w 30 minut!

Pełna dostępność i gwarancja odpowiedzi na przesłane zgłoszenie w ciągu maksymalnie 12 godzin – autoskup, który prowadzimy to pełen profesjonalizm i zadowolenie, które gwarantujemy naszym klientom poprzez profesjonalne wykonywanie naszych usług.

Info Img

Program Ochrony Poszkodowanych

Jesteś poszkodowany w wypadku z winy sprawcy OC?

Współpracujemy z Europejskim Centrum Asekuracyjnym, które zapewnia ochronę prawną poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Zapewniamy dopłaty do wypłaconych już odszkodowań OC.

Czytaj Więcej Sprzedaj Samochód

Infolinia: 511 913 069

Jeżeli zapoznali się Państwo z informacjami o specyfice naszej działalności, oferowanymi przez nas usługami oraz zakresie, w jakim je wykonujemy – nic już nie stoi na przeszkodzie aby informacje te wykorzystać w praktyce i przejść do wykonania usługi, niezależnie czy chodzi o sprzedaż samochodu sprawnego, uszkodzonego czy też utylizacje zniszczonego pojazdu. Wszystkie te usługi wykonamy w najkrótszym możliwym okresie czasu i z pełną dbałością o kwestię, która w naszej branży jest najważniejsza – o zadowolenie klienta!


AutoJack komis samochodowy, Nakło nad Notecią Mapa Polski w. Mapa, galerie zdjęć oraz informacje o AutoJack komis samochodowy. Lokalizacja tego miejsca to StaszicaB, , sprzedam auto Lomianki Nakło nad Notecią Autokomisy Bydgoskie sprzedam auto Medyka Nakło nad Notecią Zobacz szczegóły FHU AUTO KOMIS. Inowrocław Sławęcinek Zobacz szczegóły. AUTO KOMIS JiE. Bydgoszcz AUTOJACKKOMIS* SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*KREDYTY*ZAMIANY*MASZYNY. pierwszy zjazd od strony piŁy do nakŁa nad noteciĄ z krajowej drogi nr10 od strony bydgoszczy jechać. autojackkomis* skup aut za gotÓwkĘ*kredyty. otoMoto nowe używane samochody oraz blacharz samochodowy Czechowice Dziedzice motocykle z Polski lub do. skup pojazdow rozbitych Torun Kup sprzedaj samochód lub motocykl w najlepszym sprzedam auto Bialystok serwisie internetowych ogłoszeń motoryzacyjnych! Komisy giełdy samochodowe Nakło nad Notecią » giełdy. Oferty firm motoryzacyjnych z branży komisy giełdy samochodowe Nakło nad Notecią w tym . skup samochodów, sprzedaż samochodów, giełdy samochodów.

Skontaktuj się z nami

Samochody Sprawne

contact-img
Tomasz Jagienko
Tel: 511 913 069
Email: tomasz@skupautcar.pl
 
 

Samochody Uszkodzone

contact-img
Kamil Szewczyk
Tel: 511 913 069
Email: kamil@skupautcar.pl
 
contact-img
Karol Jagienko
Tel: 511 913 069
Email: karol@skupautcar.pl
 

Masz jakieś pytania, lub potrzebujesz dodatkowych informacji?
Infolinia: 511 913 069

Otwórz Chat.
1
Close chat
Dzień Dobry! Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Naciśnij START, aby rozpocząć rozmowę z konsultantem. :)

Start